Održan je naučni skup na temu POBEDIMO SINDROM HRONIČNOG UMORA

Jedino mesto u regionu gde smo mogli da čujemo o sindromu hroničnog umora i krize svesti je bila Ćuprija. U ime naše organizacije "SHUKS", zahvalili bi se pre svega našim eminentnim gostima, dr Branislavu Milovanoviću-predsedniku udruženja za neurokardiologiju Srbije, dr Milomiru Milanoviću infektologu na VMA i Gordani Pušari- predsednik Udruženja osoba sa invaliditetom što su svojim predavanjima i podrškom ukazali nama veliku čast a prisutnima prikazali jednu od vrlo važnih tema za svoje zdravlje. Hvala naravno, i svima koji su se odazvali našoj prvoj tribini i svima koji su na bilo koji način pomogli da se ovaj događaj održi. Hvala Vam svim bez rezerve. Briga o sebi na prvom mestu.